گدازه

به پیشواز روز مبارک میلاد حضرت فاطمه زهرا روحی لها الفدا

دو چشم های دلم شوق تازه می خواهد

برای بارش باران اجازه می خواهد

شبی که فاطمه از عرش می شود نازل

نه اشک ، بلکه برات گدازه می خواهد

/ 5 نظر / 19 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم[گل] اللهم صلی علی محمد و آل محمد[گل] سلام علیکم[گل] امام سجاد عليه السلام فرمودند: دوست ندارم داراى شتران سرخ مو (و ثروت كلان یا هر چیزی غیر از خدا) باشم ولى در برابر تحصيل آن لحظه اى تن به ذلّت دهم.[گل] ────(♥)(♥)(♥)────(♥)(♥)(♥) ──(♥)██████(♥)(♥)██████(♥) ─(♥)████████(♥)████████(♥) ─(♥)██████████████████(♥) ──(♥)████████████████(♥) ────(♥)████████████(♥) ──────(♥)████████(♥) ────────(♥)████(♥) ─────────(♥)██(♥) ───────────(♥)

نورا

کاش همه ما دختر ها بتونیم یه خرده مثه ایشون باشیم !

حنان

به شیوه ی غزل اما سپید می آید صدای جوشش شعری جدید می آید سلام. از خزانه ی دیگران بخشیدن درست نیست اما این بیت آقای بیاتانی تقدیم به شما. برای استقبال از شعرهای میلاد حضرت زهرای اطهر(س).

اميرحسين شعباني

با سلام و عرض ادب جناب فتحيان دوران آشنايي و همنشيني با شما اگرچه كوتاه بود ولي تاثيري عميق بر من گذاشت و فراوان از شما آموختم. اميدوارم خداوند باز هم فرصت قرابت با شما را به من اعطا نمايد. اميدوارم مارا از دعاي خير فراموش نفرماييد.

ناشناس

سلام بر شما با یک سرچ فکستنی از نام بنده خدایی، به وبلاگ شما رسیدم. آقای فتحیان... معلم دوران راهنمایی ما در مدرسه مصباح. اگر درست بخاطرم بیاید، هنر و خطاطی درس می دادید! باورم نمی شود گذر ایام اینچنین شعله سپیدی بر سر و رویتان رویانده باشد، لکن با سیلی سخت فربهی و سکون دوران میانسالی خود که متاسفانه در مقابل آینه مشهود است، از این خواب می پرم و صیرورت جهان را با عمق جان تصدیق می کنم. شما برگی از خاطرات گذشته منید و حس نوستالژیکم مور مور می کنید، اگر چه می دانم این "من" در صفحه خاطرات شما رنگی ندارد اما بهر حال شما را به یاد همانروزها که امروز در حسرتش آواره ام، دوست دارم. حتی، حتی اگر "قالب وبلاگ" از دوستان شما باشد و "ریموت دزدگیر مجیک کار" همنشین بوستان و گلستانتان... روزها گر رفت گو رو باک نیست تو بمان ای آنکه چون تو پاک نیست خدانگهدار