جای خالی نهج البلاغه!

بیست هزار مسلمان مظلوم میانمار را قتل عام کردند.

پنج هزار زن مسلمان میانماری را مورد تجاوز قرار دادند.

کودکان مسلمان میانماری را زنده زنده در آتش سوزاندند.

نود و پنچ هزار مسلمان میانماری آواره هجوم بودایی های افراطی اند.

وزارت خارجه دولت جمهوری اسلامی - این تنها ام القرای اسلامی - زحمت کشید و این

فاجعه را  محکوم کرد.

بقیه هم سرشان شلوغ است . رییس جمهور دارد فلسفه امانیستی اش را در این ایام باقیمانده تبیین می کند. گروهی از مسئولان محترم هنوز درگیر ذبح شرعی مرغ برای ماه رمضان مردمند. برخی دیگر از سیاسیون نیز دارند برای انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا می تراشند.

عزیران قم هم هنوز سرگرم رفتن استادار قبلی و آمدن استاندار جدیدند.

ان شا الله خدا مسلمانیمان را به احسن وجه بپذیرد . واقعا خیلی به گردن اسلام حق داریم! چقدر جای نهج البلاغه امیر المومنین خالی است.

 

/ 4 نظر / 22 بازدید
MAG

سلام... واقعا وحشتناک و غم انگیزه ... ایکاش کسی کاری می کرد...

مجتبی

عجب صبری خدا دارد! اگر من جایِ او بودم؛ همان يک لحظه اول، که اوّل ظلم را می ديدم از مخلوقِ بی وجدان؛ جهان را با همه زيبايی و زشتی، به روی يکدِگر، ويرانه می کردم. عجب صبری خدا دارد! اگر من جای او بودم؛ که در همسايه ی صدها گرسنه، چند بزمی گرم عيش و نوش می ديدم، نخستین نعره ی مستانه را خاموش آندم، بر لبِ پيمانه می کردم. عجب صبری خدا دارد! اگر من جای او بودم؛ که می ديدم يکی عريان و لرزان؛ ديگری پوشيده از صد جامه ی رنگين؛ زمين و آسمان را، واژگون، مستانه می کردم. عجب صبری خدا دارد! اگر من جای او بودم؛ نه طاعت می پذيرفتم، نه گوش از بهراستغفارِ اين بيدادگرها تيز کرده، پاره پاره در کفِ زاهد نمايان، تسبیح را صد دانه می کردم. عجب صبری خدا دارد! اگر من جای او بودم؛ برای خاطر تنها يکی مجنونِ صحراگردِ بی سامان، هزاران ليلی ناز آفرين را کو به کو، آواره و ديوانه می کردم. عجب صبری خدا دارد! اگر من جای او بودم؛ به گردِ شمع سوزانِ دلِ عشاقِ سرگردان، سراپایِ وجودِ بی وفا معشوق را، پروانه می کردم. عجب صبری خدا دارد! اگر من جای او بودم؛ به عَرشِ کبريايی، با همه صبزِ خدايی، تا که می ديدم عزيزِ نابجايی، ناز بر يک ناروا کرده خو

gandolf

عجب صبری خدا دارد. اگر من جای او بودم زودتر در همین مملکت اسلامی سنت هایم را محقق میکردم تا عزیزان کمی به خودشون بیان و بفهمن صرف پسوند اسلامی در انتهای نام یک کشور، اون کشور اسلامی نمیشه!

نورا

پارسال اولین افطار رو کنار شما بودیم ....... و چه لذتی داره کاری رو بکنی که خدا بیشتر از همه دوسش داره ....... به حرمت آشنایی که با هم داریم سر سفره افطار یاد ما ها هم باشید .........