خود شیفتگی مفرط

ظاهرا باید خیلی شاکر خدا باشیم که هم عصر فردی هستیم که هاله نورش بدون ویزا او را در همه عرصه های سخت مبارزه با امریکا!! همراهی می کند .

مردی که سالانه - برای مبارزه با امریکا !- به همراه  خاندان شریف و حواریون و البته به همراه استاد اعظم- دامه اضافاته - به سرزمین امریکا قدم می گذارد و از منبر سازمان ملل دعای فرج می خواند.

حیف ملت ما هنوز به عمق او پی نبرده است تا بفهمد این کلام نورانی را که گفته است:

خدا نیز خود به وسیله امام عصر (عج) تلاش های دولت را مدیریت کرده و به آن برکت می دهد و موانع را از سر راه کارهای بزرگ برطرف می کند .

واقعا  نامردی است !! که به مرد اسطوره ها، مرد صفا کردن ها !!! مرد ی که  هر روز سینه خیز سرکار می رود !! مردی که یازده روز غیبت صغرایش را -که همه عام و خاص دیده اند - را با کمال عدالت - با فتحه بخوانید - تکذیب می کند، مردی که قرار بود بازیگر نقش شعیب ابن صالح باشد و متاسفانه به دلیل کوتاهی قد موفق نشد ، مردی که قرار بود نقش مختار را بازی کند که آنهم در همان مراحل اولیه ماسید ، نمره کمتر از نیست بدهیم.

 از همه سیاستمداران ، نمایندگان مجلس ، روزنامه نگاران و... تقاضا می کنم که بیش از این این در ناشناخته را گیر سه پیچ ندهند . 

خلاصه آنکه امیدوارم  تا پایان دولت ایشان  مردم  و سیاسیون قد ! ایشان را بدانند . معلوم نیست در آینده - و حتی گذشته تاریخ - کسی با این قد پیدا شود.! در غیبت کبرای او دیگر قد او را دانستن فایده ندارد . ما که گفتیم . خواستید قدر بدانید و خواستید قدر ندانید.

باور کنید ذکاوت کسی به ایشان نمی رسد که قاضی کهریزک نشین را به مدیریت تامین اجتماعی بگمارد  و معاون مالی را مشاور ارشد در امور بین الملل!

 

/ 3 نظر / 19 بازدید
.

تند می نویسید...به کجا میرسند این تند نویسی ها ؟ در شهری که همه خوابند ، بیدار بودن مصیبتی است

تجلی

عالی بود

ز.ز

چرا الان همه فهمیدن این چیزا رو؟ من تو انتخابات 88 چند تا سوال برام پیش اومد اکثرا حل شد فقط یکیش مونده به گمونم تو این مملکت اسلامی به این بزرگی و به این جمعیت واقعا یه آدم پیدا نمی شد ما بهش رای بدیم؟؟؟ اینقدر بدبختیم؟؟ هر چی سرمون بیاد حقمونه لابد از همون اولشم که همه سنگشو به سینه میزدن ازش خوشم نمیومد .