خوابشان میاد!

خواستم بنویسم در فیلم جدید  سینمای پر از مفاخر ایران چادر برای استتار زنی است که به همسرش خیانت می کند.

خواستم بنویسم در این فیلم سرمایه دار متدین ! با نماد انگشتر و تسبیح در برابر خیانت همسرش سر در برف دارد.

خواستم بنویسم که برای عقده گشایی سی ساله سینمای ایران و برای آنکه زنی بتواند به مردش تکیه کند و فرزندی دست های مادرش را لمس کند ، یک خلاف شرع  کاملا علنی می شود. البته باید یاد کرد از حضرت حجه الپارسال زم ریاست وقت حوزه هنری که این تابو را شکستند .

خواستم بنویسم می شود با یک مشت نریشن و چسباندن تصاویر به آن فیلم فاخر ساخت

خواستم بنویسم که فیلمنامه هم مهم نیست . مهم این است که چند  متلک جنسی مانده از فیلم ورود آقایان ممنوع را باید کنار هم چید و در یک فیلم ارایه داد تا در گلوی شریف سربازان فرهنگی سازمان سینمایی جمهوری اسلامی حقنه نکند

خواستم بنویسم می شود با پول جمهوری اسلامی واویلا لیلی را دوباره زنده کرد تا نسل امروز هم از مواهب سینمای قبل از انقلاب بهره مند شود.

گفت: هیس ! دیده بانان فرهنگی کشور خوابشان می آید. حیف است عیششان منقص شود.

ان شاالله همه اعضای محترم سازمان سینمایی مأجور باشند.

پیشنهاد می کنم بر تربت فرهنگ این کشور طی مراسم باشکوهی پیش از پایان دوران خدمات دولت خدمتگزار،  مراسم فاتحه برگزار کنند.

/ 3 نظر / 17 بازدید
صبا

وقتی درتلویزیون مسئول عالی قدر می فرماید مانباید به چهارتادونه موی بیرون گیر بدیم وکسی هم حق نداره گیر بده معلومه هنجارشکنی می کنند اماامروزمتوجه نمی شم آنهایکه 7سال قبل به خاطرهرچیزی عصبییت دینی شون گل می کرد فوراکفن پوش .سری به کفن هاشون بزنند نکنه کپک زده باشه

صبا

سلام خوابشان نمی آید خوابشان برده

آتنا

با سلام. من هم چنین فیلم های رو قبول ندارم. ولی همه مردم ایران که اینجوری فکر نمی کنند. سلیقه ها متفاوته ولی باید در نهایت مردم رو به یک چیز خوب دعوت کنند نه که فقط هدف نمایش فیلم باشد. اهای فرهنگ وهنر برای جمهوری ایرانی فیلم میسازنند نه برای جمهوری اسلامی !