برای یک هبه کریمانه

 

دلم لک زده است برای یک کربلای پر عطش.

آی فطرس! فدای بالت شوم . بیا و شعر دلتنگی ام را به دبیرخانه دائمی عشق اهدا کن. شاید آقای همه عالم هبه بدهد.

 

تا قتلگاه ، چشمه ی راز است تا ابد

حجم عطش به عمق نیاز است تا ابد

پیکر وضوگرفته ، سرش آسمانی است

بر روی نیزه روح نماز است تا ابد

هر چند سجده  روزی قد قامتش شده

اما سرش نشان فراز است تا ابد

از دست راست ، آن طرف خیمه های عشق

تا دست چپ ، مصاف گداز است تا ابد

گودال ، در نگاه رصد خانه  حضور

بالا بلند و چشم نواز است تا ابد

با این که همهمه همه را کرده گوش کر

اما هماره بانک حجاز است تا ابد

از اعوجاج ، امت توحید  ایمنند

حب الحسین ، مثل تراز است تا ابد

قد قامت الصلوه ، به او اقتدا کنید

راس الحسین پیش نماز است تا ابد

5 شهریور 91

/ 5 نظر / 21 بازدید
موفقیت در کمین شماست

امروز گامی برای موفقیت برداشته اید؟ مجموعه ی آموزشی سریع خوانی همراه با نرم افزار ارائه شده توسط استاد بزرگ کتاب خوانی جهان مجموعه ی 7 راز بزرگ انگیزه مجموعه ی آموزشی استفاده از قدرت حافظه مجموعه ی آموزشی استفاده بهینه از شرایط بد و بدشانسی ها مجموعه ی آموزشی تفکر تحول برانگیز مجموعه ی آموزشی تمرکز جادویی مجموعه ی آموزشی راه های اجرایی کسب ثروت مجموعه ی آموزشی مثبت اندیشی و اعتماد به نفس مجموعه ی آموزشی پیروزی در تعاملات روزانه بسته ی آموزشی نکات طلایی برای موفقیت دانشجویان بسته ی آموزشی نکات طلایی در صحبت کردن با کودکان زود دیر می شود 318973352

حنان

می گفت: هر که سه بار برود کربلا خدا روحش را آنجا نگه می دارد... با خودم می گفتم یک بار هم بروی روحت می ماند همانجا. آرامتر گفتم: تو کجا و این حرفها کجا؟ حالا حالاها مانده تا بفهمی کربلا شرق است یا غرب!؟ طلوع بر منبر نی... اصلا رها کن این حرفها را.

حنان

سلام به شعرتان خنکای ما رایت الا جمیلا وزیده انگار برای ما که فهممان در سطح دست و پا میزند چقدر این واژه ها غریب مینماید اما مشتاق آنیم. راس الحسین... نه نماد غم که نماد قیام است. نه هر چه هم بگویم باز هم نمیفهمم! اعوجاج را کج شدن و پیچیدگی معنی کرده اند. با این حساب امت توحید به معنای مسلمانان نیست. درست است؟ حالا ما چه کنیم که از امت توحید باشیم؟ حب الحسین را هم درست نمیفهمیم که!

حنان

ببخشید در کامنتی که نوشتم : "با این حساب امت توحید به معنای مسلمانان نیست. درست است؟" این برایم واضح بود. سوالم قسمت بعدی بود. اینکه ما باید چه کنیم تا از امت توحید شویم؟ همان حدیث سلسله الذهب؟ و شرطی که امام رضا(ع) گذاشتند؟ حالا سوال اینجاست که ما چه کنیم تا ولایت آنها در ما به ظهور برسد؟

در مدار انتظار

سلام با مطلبي تحت عنوان درد نامه به روز هستم ومنتظر حضورگرم شما در وبلاگم اظهار نظر شما در مورد مطلب براي ما بسيار مورد اهميت وقابل احترام ميباشد ما مايل به ارتباط بيشتر با شما هستيم سيد احمد هاشمي